LOTEK 2022

Tegoroczna edycja:

• 23 lipiec – 30 lipiec 2022 w Jeseniku
  • 31 lipiec – 07 sierpień 2022 w Opolu

Aeroklub Opolski wspólnie z Karkonoskim Stowarzyszeniem Szybowcowym serdecznie zaprasza wszystkich szybowników na Letni Obóz Treningowo Edukacyjny LOTEK 2022.

Podobnie jak w roku ubiegłym LOTEK 2022 przeprowadzony będzie w dwóch turnusach i na dwóch lotniskach! Pierwszy tydzień, w tradycyjnym terminie 23 lipiec – 30 lipiec 2022r. na lotnisku Aeroklubu Jesenik w Mikulovicach (LKMI).

Drugi tydzień, 31 lipiec – 07 sierpień 2022r. na lotnisku Aeroklubu Opolskiego (EPOP) w Polskiej Nowej Wsi.

Kolejna edycja tej imprezy będzie okazją do treningu w lataniu przelotowym, zdobywania wiedzy oraz doświadczenia lotniczego. Organizatorzy zapraszają zarówno młodych jak i bardziej doświadczonych szybowników.

Celem zgrupowania LOTEK jest trening w lataniu przelotowym, integracja środowiska lotniczego, podnoszenie bezpieczeństwa, nauka bezpiecznego latania w terenie górzystym, podniesienie kwalifikacji pilotów oraz uzyskanie warunków do odznak FAI.

AEROKLUB OPOLSKI

ZDJĘCIA Z IMPREZY "LOTEK 2020"