KURS SPADOCHRONOWY

AEROKLUB OPOLSKI

Jak zacząć?

• osoby od 16 roku życia -w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda obojga rodziców/opiekunów podpisana w obecności kierownika szkolenia spadochronowego.
  • badania lotnicze nie są wymagane, podpisuje się oświadczenie o braku przeciwwskazań do skakania.
  • uczeń-skoczek wykonuje swoje pierwsze skoki z wysokości 1000-1200 metrów
  • zajęcia teoretyczne trwają zwykle dwa dni-jeden weekend. Poznasz budowę spadochronu, dowiesz się jak podczas skoku bezpiecznie opuścić samolot i jak lądować.
  • Szkolenie odbywa się na nowoczesnych spadochronach typu „latające skrzydło”.
  • Kiedy masz na swoim koncie  50 skoków i min. 30 min swobodnego spadania, zdajesz egzamin na świadectwo kwalifikacji skoczka spadochronowego.

Chętnych do odbycia szkolenia spadochronowego prosimy o kontakt : Łukasz tel.601453624

Najbliższy kurs spadochronowy odbędzie się 02.06.2021 na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi.

AEROKLUB OPOLSKI

Film...

zobacz nasz krótki filmik ze skakania studentów Politechniki Opolskiej.

Odtwórz wideo